Obecné informace ke kurzům


Obecné informace ke kurzům

Každý formulář kurzu je jen pro jednu osobu, nepřihlašujte tedy najednou více osob a nepřihlašujte se ze stejného jména vícekrát – každý účastník ať vyplní formulář za sebe. Dodržujte přesné vyplnění vašeho emailu a IČO organizace aby došlo k propojení v systému. Přihlašování je součástí automatického bezobslužného systému vzdělávání.

Po odeslání formuláře obdržíte e-mail se zálohovou fakturou a variabilním symbolem. Pokud neobdržíte potvrzovací email nejdéle do půl hodiny a nemáte ho někde ve spamu napište nebo zavolejte, pravděpodobně došlo k špatnému přihlášení.  K uhrazení používejte zásadně jen variabilní symbol a né číslo zálohové faktury, jde o automatizovaný systém. Po uhrazení vám bude vystavena a zaslána faktura. Pokud jste členem AVPO ČR napište to do poznámky. Prosíme o dodržení postupu, celý systém je automatizovaný. Kurz musíte mít před jeho začátkem uhrazen, i když máte na faktuře datum splatnosti jiný, jinak nemusíte být na kurz vpuštěni, nebo v případě online kurzu neobdržíte přihlašovací údaje. Pokud dojde k nějakým problémům s platbou, určitě se obraťte na jan.placak@nros a vše jde vždy domluvit.

Během kurzu je zajištěna voda, káva, čaj. Oběd si zajišťují účastníci kurzu sami. V okolí se nachází několik restaurací.

Každý účastník obdrží osvědčení o absolvování kurzu. Po skončení kurzu, pokud bude k dispozici,  vám bude zaslána prezentace lektora. Také vám zašleme zpětnou vazbu a prosíme o její vyplnění. Díky ní můžeme naše kurzy zlepšovat a přinášet vám nejlepší vzdělávání.

Vzdělávací středisko Václavka je také možné si pronajmout pro uspořádání vlastních seminářů a školení. Více informací ZDE.

V případě zájmu umožňujeme i individuální kurzy pro celé organizace.

Pro bližší informace nás můžete kontaktovat na adrese jan.placak@nros.cz.

Storno podmínky:

Účastnický poplatek za Vámi zrušenou účast na semináři vracíme pouze v případě, že Vaše neúčast bude oznámena e-mailem na adresu jan.placak@nros.cz nejpozději 5 pracovních dnů před konáním semináře.

Nabídka aktuálních kurzů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace