Přeměňte trable na výhody a poznejte digitální kanceláře G Suite

1. 4. 2020

Spousta z nás musela ze dne na den začít pracovat z domova a všichni se učíme, jak nejlépe na to. Pojďte se seznámit s řešením od Googlu. Ukážeme si tajemství digitální kanceláře Google G Suite. Jedná se rozhodně o řešení, které vám v dnešní době pomůže jednoduše a bez omezení pracovat z domova, na dálku. Představíme si jednotlivé aplikace a dle vašeho zájmu vybrané probereme více do hloubky. Co třeba formou online hlasování jako praktická ukázka s ukázkou, jak na to?

Seminář bude probíhat volnou, interaktivní formou. Vy sami budete moci ovlivnit, která témata probereme více. Budete také mít možnost pokládat otázky. Třeba jak G Suite pro neziskovky může vaší činnost podpořit. Lektor je členem Spolku sousedů. Neziskovky, která pořádá ročně okolo 60-80 akcí pro obyvatele a o jedné z jejích aktivit Kinu Bezdíkov psal denní tisk podrobný článek.

Na závěr nebudete ochuzení o automatické získání certifikátu ze semináře. V praxi tak uvidíte i možnosti ulehčení práce robotem.

Google aplikace obsahují:

– Gmail, emailové řešení
– Google disk, přístup k datům odkudkoli, z jakéhokoliv zařízení
– Google dokumenty, tabulky, prezentace vám nahradí MS Office
– Google kalendář a úkoly vám pomohou zbavit se chaosu
– Google formuláře pro získání zpětné vazby nebo jako základ mnoha automatizací
– Google Meet, videokonference jednoduše
– Google Keep, poznámky z notifikací i dle místa
– Google kontakty, je jediný seznam, který potřebujete
– Google Sites, víte že si web stránku dokážete sami naklikat?
– Google Classroom vám pomůže s distanční výukou

Víte, že Google G Suite je pro neziskové organizace zdarma?

Přihlaste se na seminář ZDE. Seminář bude probíhat 21. 4. 2020 online formou webináře na platformě Google Hangouts Meet.

ZDE na tomto odkazu si přečtěte více o Google G Suite a ZDE se můžete podívat jak jednoduše na online schůzky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace