Autenticita a přirozená autorita v roli vedoucího pracovníka

Práce s paralelami v osobním růstu a ve zvládání životních rolí.

Termín: 5. 6. 2019

KURZ ZRUŠEN

Třídenní sebezkušenostní rozvojový seminář pro vedoucí pracovníky v neziskových organizacích především v neziskových organizacích zaměřených na sociální služby a přímou práci s klientem.

Jedná se o osobně zaměřený seminář profesního rozvoje, v němž budeme minimálně pracovat s teorií a budeme se především věnovat praktické práci a osobním procesům jednotlivých účastníků v bezpečí malé sdílené skupiny.  Půjde o to podívat se hlouběji na naše vnitřní nastavení k výkonu pracovních rolí, které nutně odráží to, jak jsme zvyklí se stavět k výzvám a rolí ve svém osobním životě. Pokusíme se nahlédnout mechanismy ustanovování i rozvoje našich rolí a také překážky a bloky těchto procesů, které mohou spočívat jak v aktuálních příčinách, tak vězet hluboko ve stereotypech, které jsme si osvojili a zvnitřnili během svého osobního vývoje, zejména pak v dětství.

Seminář vyžaduje osobní a aktivní účast po dobu všech tří dnů, neboť budeme pracovat supervizemi i terapeutickými technikami a jako takové musí být tyto procesy ošetřeny a uzavřeny.

CENA A INFORMACE K ORGANIZACI SEMINÁŘE:

Kurz proběhne 5.-7. června 2019

Místo konání: Václavka – Vzdělávací středisko NROS (Na Václavce 1135/9, Praha 5) – středisko nemá bezbariérový přístup

Časová dotace kurzu: 9.00–16.30

Cena je 3990 Kč pro účastníky z neziskových organizací.

Každý účastník obdrží osvědčení o absolvování kurzu. Po skončení kurzu, pokud bude k dispozici,  Vám bude zaslána prezentace lektora. Také Vám zašleme zpětnou vazbu a prosíme o její vyplnění. Díky ní můžeme naše kurzy zlepšovat a přinášet Vám nejlepší vzdělávání.

Níže uvedený formulář je pro jednu osobu, nepřihlašujte tedy najednou více osob – každý účastník ať vyplní formulář za sebe.

Po odeslání formuláře obdržíte e-mail s platebními informacemi a variabilním symbolem. Po uhrazení Vám bude vystavena a zaslána faktura. Prosíme o dodržení postupu, celý systém je automatizovaný.

Storno podmínky:

Účastnický poplatek za Vámi zrušenou účast na semináři vracíme pouze v případě, že Vaše neúčast bude oznámena e-mailem na adresu jan.placak@nros.cz nejpozději 5 pracovních dnů před konáním semináře.

V případě, že nebude naplněna kapacita kurzu, budete o zrušení kurzu informováni e-mailem.

V případě dotazů kontaktujte Jana Placáka na jan.placak@nros.cz, tel. č. 227 217 215.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace