Praktické právo

Kurz seznamuje se základními pojmy několika právních oborů, které jsou základem znalostí manažerů neziskových organizací.

Termín: 29. 10. 2018

Předmětem interaktivní přednášky jsou nejdůležitější pojmy z hlavních oborů práva veřejného i soukromého, přičemž hlavní důraz je kladen na občanské, obchodní a pracovní právo. Manažer komunikuje velmi často s orgány veřejné správy a musí se také orientovat v základních pojmech správního práva, včetně ochrany osobních údajů, což  bude probráno na praktických příkladech. Vedoucí pracovník, stejně jako řadový zaměstnanec i každý občan si musí být vědom, že jeho jednání může být tak závažným pochybením, že může dojít i k postihu trestně právnímu. V závěru kurzu budou vyloženy základní pojmy trestního práva a trestní odpovědnost manažerů i jimi řízených organizací.

CENA A INFORMACE K ORGANIZACE SEMINÁŘE:

Kurz proběhne 29. 10.2018

Místo konání: Václavka – Vzdělávací středisko NROS (Na Václavce 1135/9, Praha 5) – středisko nemá bezbariérový přístup

Časová dotace kurzu: 9.00–16.30

Cena je 1 990 Kč pro účastníky z neziskových organizací nebo 2 400 Kč pro ostatní.

Přihlásit se můžete do 24. 10. 2018.

Níže uvedený formulář je pro jednu osobu, nepřihlašujte tedy najednou více osob – každý účastník ať vyplní formulář za sebe.

Storno podmínky:

Účastnický poplatek za Vámi zrušenou účast na semináři vracíme pouze v případě, že Vaše neúčast bude oznámena e-mailem na adresu lenka.klopcova@nros.cz 5 pracovních dnů před konáním semináře.

V případě, že nebude naplněna kapacita kurzu, budete o zrušení kurzu informováni e-mailem.

V případě dotazů kontaktujte Lenku Klopcovou na lenka.klopcova@nros.cz, tel. č. 227 217 262.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace