REKVALIFIKAČNÍ VZDĚLÁVACÍ KURZ „MANAŽER“

Akreditovaný kurz od MŠMT

Termín: 7. 9. 2020

Vzdělávací program je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy a je určen zejména vedoucím pracovníkům NNO. Podmínkou pro jeho absolvování je ukončené středoškolské vzdělání s maturitou.

Jednotlivé semináře budou probíhat v rámci těchto vzdělávacích modulů:

  • Strategický rozvoj organizace – Jak řídit a vést organizaci k úspěchu, Strategické a operativní plánování, Práce s lidskými zdroji
  • Právní minimum – Otázky k vybraným zákonům, Praktické právo
  • Finanční řízení organizace – Legislativní, účetní a daňové aspekty, Zdravé finanční řízení
  • Vícezdrojové financování organizace a příprava projektů – Projektové řízení a příprava projektů, Finanční zdroje z veřejných rozpočtů, Firemní dárcovství, Individuální dárcovství
  • PR, marketing a fundraising organizace – PR organizace, Marketing a fundraising, Praktická komunikace s dárci.

  Podrobné učební osnovy ke stažení

Celková časová dotace cyklu je 120 hodin.

Kurz bude probíhat v období od 7. září do 7. prosince (přesný rozpis dnů naleznete výše v podrobných učebních osnovách).

Časový harmonogram seminářů: 9.00–16.30 hod. (prezence od 8.30 hod.).

Kapacita kurzu: 20 osob. Přihlášení do 30. května 2020.

Místo konání: Václavka – Vzdělávací středisko NROS (Na Václavce 1135/9, Praha 5) – středisko nemá bezbariérový přístup.

Cena vzdělávacího programu je 18 000,– Kč.

Kurz je zakončen písemným testem, který bude obsahovat 15 vybraných otázek k absolvovaným tématům a ústní prezentací před komisí s využitím získaných dovedností k rozvoji konkrétní neziskové organizace. Každý účastník obdrží certifikát o absolvování kurzu. Před začátkem kurzů obdržíte jednotlivé podklady pro kurzy a vždy po kurzech případné doplňující prezentace.

Níže uvedený formulář je pro jednu osobu, nepřihlašujte tedy najednou více osob – každý účastník ať vyplní formulář za sebe.

Po odeslání formuláře obdržíte e-mail s platebními informacemi a variabilním symbolem. Po uhrazení Vám bude vystavena a zaslána faktura. Prosíme o dodržení postupu, celý systém je automatizovaný.

Storno podmínky:

Účastnický poplatek za Vámi zrušenou účast na semináři vracíme pouze v případě, že Vaše neúčast bude oznámena e-mailem na adresu jan.placak@nros.cz nejpozději 30 pracovních dnů před konáním semináře.

V případě, že nebude naplněna kapacita kurzu, budete o zrušení kurzu informováni e-mailem.

V případě dotazů kontaktujte Jana Placáka na jan.placak@nros.cz, tel. č. 227 217 215.

Přihlášení na kurz

Uděluji tímto Nadaci rozvoje občanské společnosti svůj výslovný souhlas se zpracováním uvedených osobních údajů. Více info ZDE.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace