Úvod do individuálního plánování v sociálních službách

Tento kurz je akreditovaný u MPSV.

Termín: 28. 11. 2019

Tento akreditovaný kurz představuje prakticky zákonné povinnosti vyplývající ze zákona o sociálních službách v oblasti individuálního plánování.

Obsah kurzu: Na základě lektorových stylů Příběh, Úkol, Tady a Teď, Koloběh, dojde k praktickým ukázkám možné podoby individuálních plánů.

Cíle kurzu:

  • Vysvětlit, co formovalo podporu zákonných požadavků v oblasti individuálního plánování
  • Prakticky si vyzkoušet různé možnosti, jak individuálně plánovat

Kurz je určen pracovníkům v sociálních službách, sociálním pracovníkům a manažerům sociálních služeb. Příklady budou přizpůsobeny typům služeb, ze kterých jsou přihlášení účastníci.

CENA A INFORMACE K ORGANIZACI SEMINÁŘE:

Kurz proběhne 28. 11. 2019

Místo konání: Václavka – Vzdělávací středisko NROS (Na Václavce 1135/9, Praha 5) – středisko nemá bezbariérový přístup

Časová dotace kurzu: 9.00–16.30

Cena je 1 890 Kč pro účastníky z neziskových organizací nebo 2 290 Kč pro ostatní.

Každý účastník obdrží osvědčení o absolvování kurzu. Po skončení kurzu, pokud bude k dispozici,  Vám bude zaslána prezentace lektora. Také Vám zašleme zpětnou vazbu a prosíme o její vyplnění. Díky ní můžeme naše kurzy zlepšovat a přinášet Vám nejlepší vzdělávání.

Níže uvedený formulář je pro jednu osobu, nepřihlašujte tedy najednou více osob – každý účastník ať vyplní formulář za sebe.

Po odeslání formuláře obdržíte e-mail s platebními informacemi a variabilním symbolem. Po uhrazení Vám bude vystavena a zaslána faktura. Prosíme o dodržení postupu, celý systém je automatizovaný.

Storno podmínky:

Účastnický poplatek za Vámi zrušenou účast na semináři vracíme pouze v případě, že Vaše neúčast bude oznámena e-mailem na adresu jan.placak@nros.cz nejpozději 5 pracovních dnů před konáním semináře.

V případě, že nebude naplněna kapacita kurzu, budete o zrušení kurzu informováni e-mailem.

V případě dotazů kontaktujte Jana Placáka na jan.placak@nros.cz, tel. č. 227 217 215.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace