Asociace poskytovatelů krizové pomoci – Spolu pomůžeme víc

1. 4. 2019

Asociace poskytovatelů krizové pomoci, z. s., spouští svůj web a FB a začíná přijímat nové členy.

Na stránkách www.asociacepkp.cz se lze dočíst o poslání i cílech Asociace, je zde uvedený seznam členů Výboru a Kontrolní komise a prezentace členských organizací. Zájemci o členství zde najdou podmínky přijetí a informace o členském příspěvku (zde) včetně metodiky přijímání nových členů s přihláškami ke stažení (zde).

Asociace vznikla na základě potřeby zastřešující organizace pro poskytovatele krizové pomoci a nabízí svým členům prostor pro sdílení, společnou práci, vzdělávání a podporu formou metodických konzultací. Společná práce se odehrává v pracovních skupinách. Asociace jich má zatím pět. Jejich první úkoly jsou např. sestavení seznamu sdíleného vzdělávání s výhodami pro členy Asociace, práce na interních metodikách APKP, mapování možností financování Asociace (výzvy, projekty, dárci), sledování dění v legislativě týkající se krizové pomoci nebo vytvoření komunikační strategie APKP.

O koordinaci dění v Asociaci a administrativu přijímání nových členů se stará manažerka Asociace Bc. Daniela Kuhnová ( asociacepkp@gmail.com, Tel.: +420 604 280 466).

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace