PEŘÍČKOVÝ TÝDEN JE ZA DVEŘMI

27. 3. 2019

Jak již víte, do ulic měst po celé České republice vyrazí dobrovolníci oblečení do žlutých triček s logem Kuřete a České televize z řad firemních partnerů, spolupracujících neziskových organizací a škol s našimi zapečetěnými kasičkami. Za minimální příspěvek 50 Kč do kasičky si od nich pořídíte originální peříčkovou brož. Součástí Peříčkového týdne budou i další doprovodné akce.

Pokud žádného dobrovolníka v ulicích nepotkáte, nezoufejte, pírko si již brzy budete moci zakoupit online! Pro sebe, do firmy, pro kamarády! Buďte na Peříčkový týden připraveni a ozdobte se peříčkovou broží! Je krásná a pomáhá dětem! Komu tím pomůžete ? Celkem 3097 dětí z TOP 50 neziskových organizací! 

Děkujeme těm, kteří si o kasičku zažádali, inspirujte ostatní! Stačí kasičku umístit na recepci u vás v kanceláři, ve firmě a zapojit se tak s námi do této krásné sbírkové akce. 

Kasičku i pírka Vám rádi připravíme. Chcete li se k nám přidat, napiště na ludmila.bobkova@nros.cz  a vše Vám rádi přichystáme. 

K peříčkovému týdnu Vás vyzývají i šamani, šamanky, náčelníci a náčelnice kuřecího kmene jako je Marie Doležalová, Bára Mottlová, Sabina Křováková, 05 a Radeček, Pavel Vítek a Ondřej Ruml. 

Připojte se k události zde na našich sociálních sítí a sdílejte mezi své přátele. Čím více nás bude, tím více toho pro ohrožené a znevýhodněné děti uděláme. 

Sdílejte na facebooku s námi jakékoliv postřehy z Peříčkového týdne, posílejte fotografie, komentujte!

Co dalšího jsme pro vás připravili?

– změňte si profilovku a dejte svému okolí vědět, že podporujete peříčkový týden, návod naleznete https://www.facebook.com/profilepicframes

Sledujte vše o peříčkovém týdnu, informace přibývají každým dnem

Vše o Peříčkovém týdnu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace