Včasná pomoc dětem zakládá střešní organizaci v oblasti krizové pomoci pro děti

21. 2. 2018

Nadace rozvoje občanské společnosti připravuje v rámci programu Včasná pomoc dětem založení střešní organizace pro NNO pracující v oblasti krizové pomoci pro děti. Potřeba založení této střechy vyvstala při sekávání zástupců NNO u kulatých stolů v minulém programovém období. Zástupci NNO jsou přesvědčeni, že střešní organizace pomůže rozvoji této oblasti, bude odborným garantem služeb a bude přispívat k většímu povědomí o krizové pomoci pro děti. Střešní organizace se má v budoucnu stát respektovanou a odbornou organizací, která bude dostatečně silným partnerem pro prosazování pozitivních myšlenek a legislativních změn v této oblasti.

Dne 7. 3. 2018 se ve vzdělávacím středisku NROS sejdou zástupci organizací, které mají zájem podílet se na přípravných aktivitách k založení střešní organizace a budou diskutovat její podobu, zaměření, pravidla fungování atd. Výsledkem setkání by měly být podklady pro právní i faktické kroky k založení střešní organizace.

Pokud pracujete v oblasti krizové pomoci pro děti a měli byste zájem se na přípravách také podílet, neváhejte nás kontaktovat na: alena.svachova@nros.cz.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace