Brand vaší organizace aneb PROČ vůbec EXISTUJETE?

Kurz o tom, jak posílíte značku své neziskovky nebo z ní uděláte minimálně „lovebrand“.

Termín: 16. 6. 2020

STRUČNÝ POPIS KURZU O ČEM JE:

Postavit značku vaší organizace do toho správného světla je kumšt! BRAND má přímý vliv na vaši publicitu, na vztah se zákazníky i na fundraising. Je zkrátka rozdíl mezi Rohlíkem a houskou…

Společně se podíváme na to, jakou roli hraje při tvorbě brandu láska, šuškanda, zákaznická cesta a CX, sebepoznání, touchpoints, sebepoznání, smysl, byznys model, testování a spousta dalších buzzwordů. Společně posuneme řeč vašeho brandu zase o kus dopředu…

OBSAH KURZU:

Chvíli workshopu strávíme nad papírem, chvíli v ulicích a chvíli prezentováním výsledků před ostatními – jak se vám podaří změnit vnímání vaší značky v očích publika? A jaké nástroje k tomu vedou? Zabrousíme do podstaty a smyslu každé organizace i vás samotných a posadíme brand pěkně na zem. Na úvod si stačí odpověď na úplně jednoduchou otázku – proč vůbec existujete?

————

Váš brand je: „…přesně to, co vám zbyde, když vám vyhoří továrna.”

 

CÍLE KURZU:

Posílíte značku svojí neziskovky a uděláte z ní minimálně „lovebrand“… nebo večer nebudete moct usnout…

NA KOHO JE KURZ ZAMĚŘEN: (velikost organizace, pozice)

PRisti, Fundraiseři, Markéťáci, ředitelé…

CENA A INFORMACE K ORGANIZACI SEMINÁŘE:

Akce v rámci Vzdělávacího programu Sdružení NROS a AVPO Servisní

Kurz proběhne 16. 6. 2020

Místo konání: Václavka – Vzdělávací středisko NROS (Na Václavce 1135/9, Praha 5) – středisko nemá bezbariérový přístup

Časová dotace kurzu: 9.00 do 16.30 hodin

Cena 2000 Kč/os

1800 Kč/os neziskové organizace

1440 Kč/os členové AVPO ČR

Každý účastník obdrží osvědčení o absolvování kurzu. Po skončení kurzu, pokud bude k dispozici,  Vám bude zaslána prezentace lektora. Také Vám zašleme zpětnou vazbu a prosíme o její vyplnění. Díky ní můžeme naše kurzy zlepšovat a přinášet Vám nejlepší vzdělávání.

Níže uvedený formulář je pro jednu osobu, nepřihlašujte tedy najednou více osob – každý účastník ať vyplní formulář za sebe.

Po odeslání formuláře obdržíte e-mail s platebními informacemi a variabilním symbolem. Po uhrazení Vám bude vystavena a zaslána faktura. Prosíme o dodržení postupu, celý systém je automatizovaný.

Storno podmínky:

Účastnický poplatek za Vámi zrušenou účast na semináři vracíme pouze v případě, že Vaše neúčast bude oznámena e-mailem na adresu jan.placak@nros.cz nejpozději 5 pracovních dnů před konáním semináře.

V případě, že nebude naplněna kapacita kurzu, budete o zrušení kurzu informováni e-mailem.

V případě dotazů kontaktujte Jana Placáka na jan.placak@nros.cz, tel. č. 227 217 215.

 

Přihlášení na kurz

Uděluji tímto Nadaci rozvoje občanské společnosti svůj výslovný souhlas se zpracováním uvedených osobních údajů. Více info ZDE.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace