Online kurz PR pro neziskovky s důrazem na marketing

Jak budovat svou image s pomocí PR a marketingu.

Termín: 19. 11. 2020

KURZ OBSAZEN DĚKUJEME

Připravili jsme pro vás další kurz pro neziskové organizace s lektorkou Denisou Ratajovou, vedoucí PR a tiskovou mluvčí v Domově Sue Ryder.

Prostřednictvím PR si budujeme u lidí důvěru a vytváříme loajalitu. A důvěra prodává. Protože přes 90 % lidí věří doporučení. A právě PR je ideální nástroj pro vytváření referencí a doporučení. Public Relations je jeden ze způsobů marketingové komunikace. Dalším takovým způsobem je i reklama, se kterou si veřejnost často PR zaměňuje. PR se od reklamy liší zejména svým účelem. Zatímco reklama se tvoří většinou s krátkodobým cílem prodeje produktu, PR je dlouhodobý proces, díky kterému firma buduje svoji dobru image a posiluje vztahy nejen s klienty, zákazníky, ale i se zaměstnanci, novináři, dodavateli, úřady nebo místními komunitami.
Na našem setkání si probereme všechno, co by nezisková organizace měla znát a mít, aby oslovila ty, které tolik potřebuje. Ať už jsou to klienti služeb, dobrovolníci nebo dárci.

 

CENA A INFORMACE K ORGANIZACI SEMINÁŘE:

Akce v rámci Vzdělávacího programu Sdružení NROS a AVPO Servisní

Kurz proběhne 19. 11. 2020

Místo konání: ONLINE – informace k přihlášení vám zašleme emailem

Časová dotace kurzu: od 10 do 15.30 hodin

Cena 2300 Kč/os

2100 Kč/os neziskové organizace

1640 Kč/os členové AVPO ČR

Obecné informace ke kurzům.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace