Pomozte dětem má opět TOP 50 projektů, pro něž sbírá podporu

4. 12. 2017

Již třetím rokem můžete vidět TOP 50 projektů neziskových organizací z celé České republiky vybraných k podpoře ze sbírky Pomozte dětem. Ve 20. ročníku sbírky, který bude ukončen v květnu 2018, potřebuje Kuře pro tyto cenné projekty pomáhající ohroženým a znevýhodněným dětem sesbírat 15 milionů korun.

Jde o nejlepší projekty, které prošly přísným výběrovým sítem hodnotitelů. Po dvou měsících, kdy zasedaly odborné komise po celé České republice a vyhodnocovaly zaslané žádosti, představilo  Kuře 1. prosince 2017 celkem 50 organizací na www.pomoztedetem.cz. Do výběrového řízení se přitom přihlásilo 127 organizací.

Na webu najdete příběhy dětí a fotografie z každodenní činnosti organizací, dozvíte se podrobnosti o projektech a jakým konkrétním způsobem peníze ze sbírky pomůžou. Pokud budete chtít na pomoc dětem prostřednictvím charitativní sbírky přispět, můžete se pak rozhodnout, jakou cestou – dárcovských cest je několik, všechny však vedou ke stejnému cíli. A tím je zajistit účinnou a přímou pomoc dětem, které ji potřebuji.

Děkujeme za Vaši podporu.

  Tisková zpráva z 19. 12. 2017 ke stažení

 

Sbírka Pomozte dětem

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace