Mgr. Petr Vrzáček

Vystudoval matematiku a občanskou výchovu na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Při studiích pracoval v divadle Archa. Po studiích pracoval jako učitel na základní škole, vedoucí vzdělávacího programu Nadace Open Society Fund Praha a později i jako ředitel osamostatněného programu Poryv. Od roku 2003 vyučuje na FHS UK, kde od roku 2013 také vedl Katedru řízení a supervize v sociálních a zdravotnických organizacích. Pro NROS zpracoval metodiku hodnocení Neziskovka roku a každoročně se také podílí na hodnocení přihlášených organizací. V roce 2015 zpracovával procesní analýzy pro NNO.
Vedle akademické práce se podílí na realizaci projektů zaměřených na zavádění inovací a rozvoji manažerských kompetencí. Vědecky jej zajímá téma kvality řízení a řízení kvality v NNO. Vedl autorský tým, který v roce 2017 vydal Krabičku poslední záchrany pro neziskové organizace a v roce 2018 připravil vydání rozšířené verze tohoto textu. Je předsedou správní rady Nové školy, o.p.s.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace