Rozhovor s Janou Vožechovou


Jana Vožechová, nová ředitelka Nadace, která převzala pomyslné žezlo od Hany Šilhánové, vám v rozhovoru prozradí, jak se k práci v Nadaci dostala a jak vidí další směřování Nadace do budoucna.

Rozhovor s Janou Trombikovou


K 25. výročí NROS jsme vyzpovídali také Janu Trombikovou, která je v Nadaci již 14. rokem. Přečtěte si její postřehy ze života v Nadaci.

Rozhovor s Lenkou Klopcovou


Lenka Klopcová pracovala v Nadaci již v roce 2006 a po několika letech se do Nadace opět vrátila. Přečtěte si, jak se podle ní vyvíjí služby rané péče.

Rozhovor s Alenou Šváchovou


Alena Šváchová nám k 25. výročí NROS shrnula nejdůležitější okamžiky ze svého pracovního života v Nadaci a v programu Včasná pomoc dětem, kde je manažerkou.

Rozhovor se Zlatou Kasovou


K 25. výročí Nadace rozvoje občanské společnosti jsme tentokrát vyzpovídali Zlatu Kasovou, která byla manažerkou charitativní sbírky Pomozte dětem.

Dokument Čerych


K 25. letům výročí Nadace rozvoje občanské společnosti bychom chtěli připomenout rodinu Čerychových a dokument od známého režiséra Petra Jančárka ve spolupráci s Martinem Vidlákem z dokumentačního centra Knihovny Václava Havla.

Rok po roku 1993 – 2017


Zajímá vás, jak jsme se od roku 1993 vyvíjeli? Co se u nás dělo zásadního? Podívejte se na naší infografiku, která vám to rok po roku prozradí. rok po roku 1993 – 2003 rok po roku 2004 – 2017

Rozhovor s Josefem Alanem


Nadace letos slaví 25 let od svého založení a my vám každý měsíc přinášíme rozhovory s lidmi, kteří mají k neziskovému sektoru co říct.
Jako první jsme pro vás připravili rozhovor s paní Hanou Šilhánovou, ředitelkou Nadace, která stála u jejího vzniku, dále rozhovor s Ing. Martinem Fukem, předsedou správní rady a nyní jsme se ptali prof. PhDr. Josefa Alana, CSc., který je členem správní rady od prosince 2008.

Rozhovor s Martinem Fukem


Dalším rozhovorem, který jsme pro vás připravili k 25 letům od založení Nadace rozvoje občanské společnosti, je rozhovor s Ing. Martinem Fukem, předsedou správní rady. Přečtěte si, jaký má názor na neziskový sektor.

Rozhovor s Hanou Šilhánovou


Naše nadace na jaře oslaví 25 let od svého založení, a tak jsme se rozhodli, že vás letos provedeme historickými milníky, které ovlivňovaly nejen neziskový sektor, ale i těmi, které jsme dokázali ovlivnit my sami v roli nadace. Jako první jsme pro vás připravili rozhovor s paní Hanou Šilhánovou, ředitelkou Nadace, která stála u jejího vzniku a stále se snaží napomáhat rozvoji občanského sektoru.

×

  • Konfigurační cookies
Nastavení cookies